Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-09-25 12:28:25

ZUBİZU’nun fırsatlar dünyasına katılan Suwen’de 200 TL indirim

İç giyimden ev giyimine zarif tasarımları kadınlarla buluşturan Suwen, ZUBİZU markaları arasında yerini aldı. Yeni başlayan iş birliğinin ilk kampanyasında ZUBİZU üyeleri suwen.com.tr’den 31 Ekim tarihine kadar yapacakları 1.500 TL ve üzeri alışverişte 200 TL indirim kazanıyor.

Zarif ve konforlu tasarımlarıyla kadın giyiminin önemli markası Suwen, ZUBİZU’nun iş birliği yaptığı markalar arasına katıldı. suwen.com.tr’den 31 Ekim’e kadar yapacakları 1.500 TL ve üzeri alışverişte ekstra 200 TL indirim avantajı ZUBİZU üyelerini bekliyor. Her üyenin bir kere yararlanabileceği indirim, mevcut diğer kampanyalarla birleştirilebilecek.

İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo-bikini koleksiyonundan lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle Suwen, kadınların her anında yanlarında olmayı hedefliyor. ZUBİZU üyeleri rahatlık, zarafet ve kaliteyi bir arada sunan Suwen tasarımlarından indirim avantajıyla yararlanabilecek.

5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran kampanyalar sunmaya, ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ve suwen.com.tr’den ulaşılabilir.

Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2023 raporarsivi.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.