img

vivo’dan telefonda konuşmaya doyamayan çiftlere muhteşem fırsat: vivo ile aşkını dinlet!


Akıllı telefon sektörünün önde gelen markalarından vivo, sevenleri 14 Şubat’a özel Sevgililer Günü Kampanyası için myvivoshop.com’a davet ediyor. 1-14 Şubat arası devam edecek kampanya kapsamında myvivoshop.com’da tüm V ve Y Serisi telefonlar 300 TL değerinde #aşkınıdinlet indirim kuponunun yanı sıra artı 1 yıl ekstra üretici garantisi ile satışa sunuluyor.  vivo, göz alıcı tasarım ve üst düzey kamera özelliklerine sahip telefonlarını satın alanlara, bunlara ek olarak kablosuz kulaklık da hediye ediyor. V23 ve V21e modelleri özel kampanya fiyatı ile satın alınabilirken; V25 ve V23 satın alanlar TWS2 ANC kablosuz kulaklığa, Y35 ve V21e tercih edenler ise TWS 2e kulaklığa sahip oluyor.

Sevgililerin aşklarına özel hazırlanmış biricik hediyeler

Kullanıcı odaklı inovatif tasarımları ve en insan merkezli teknoloji markası olma vurgusu ile dikkat çeken vivo, myvivoshop online satış platformuna özel sunduğu fırsatlarını da kullanıcılarını özel hissettirecek kişiselleştirilmiş hediyeler ile zenginleştiriyor. Toplam kazancın tercih edilen modele bağlı olarak 6.300 TL’ye kadar ulaştığı kampanyada sevgilileri bir de kulaklarının pasını silecek, sevdiklerine aşklarını dinletebilecekleri, ilişkilerine özel kişiselleştirilmiş sürpriz hediye bekliyor. Kampanya boyunca myvivoshop üzerinden seçtikleri telefonu satın alanlar işlem sonrası sipariş numarasını, sevgilerini anlatan bir fotoğrafı ve bir favori şarkılarını 0535 459 20 61 numaralı Whatsapp hattına gönderdikleri taktirde bir de kendilerine özel tasarlanmış sürpriz hediye kazanıyor. vivo, bu kişilere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel romantik anlarına eşlik etmesi için siparişlerinin yanında üzerinde sevdiklerinin fotoğrafı bulunan, tercih ettikleri şarkıya özel barkodlu bir plak gönderiyor.

14 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi için  https://myvivoshop.com/collections/promosyonlar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: Communication Partner - Ayla Kayrak 

aylakayrak@cpartner.com.tr - 0533 384 51 76

vivo Hakkında:

Akıllı cihaz ve hizmetleri odağına alarak güçlü tasarıma sahip ürünler üreten dünyanın lider teknoloji şirketi vivo, her zaman insanlarla dijital dünya arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. Şirket, insanlara her geçen gün daha kullanışlı bir mobil ve dijital yaşam sunmak için yaratıcılığı ön plana alıyor. vivo, toplum için değer yaratma misyonunu; Çin felsefesinde doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapma tutumunu açıklayan bir kavram olan Benfen felsefesine dayandırıyor. Kullanıcı odaklılık, tasarım odaklı değer, sürekli öğrenme ve takım ruhu gibi temel değerleri sahiplenen şirket; daha sağlıklı, daha sürdürülebilir dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi uyguluyor. Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şanghay, Xi'an, Tokyo, San Diego ve Taipei’de, 10 Ar-Ge merkezi ile vivo; 5G, yapay zekâ, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık gibi önemli konuların da aralarında bulunduğu alanlarda en ileri teknoloji kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanıyor. Yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip akıllı bir üretim ağı bulunan vivo’nun ürünleri, şu an itibariyle 60’ın üzerinde ülke ve bölgede satışa sunuluyor ve dünya çapında 400 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor. vivo hakkındaki son haberleri https://www.vivo.com/en/about-vivo/news adresinden takip edebilirsiniz.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.