news-details

7’Den 70’e Tarkan Sevgisi Harbiye’de Devam Ediyor

Megastar Tarkan’ı, Harbiye Açıkhava konser serisinin üçüncü gecesinde de hayranları yalnız bırakmadı. Binlerce kişinin eski ve yeni şarkılardan oluşan 22 parçalık repertuvara tek bir ağızdan eşlik ederek, dev bir koro oluşturduğu konser, unutulmazlar arasındaki yerini de aldı.

Tarkan, izleyicilerin ilk geceden itibaren büyük bir ilgi gösterdiği konser serisinin üçüncü gecesinde 5.000 kişiyi ağırladı. İzleyicilerin bir an olsun yerinde duramadığı, gece boyunca soluksuz devam eden konserde Tarkan, “Kır Zincirlerini”, “Dudu”, Kuzu Kuzu” gibi hit olmuş pek çok şarkısını seslendirdi.

Söylediği şarkılarla izleyenleri anılarında yolculuğa da çıkaran Tarkan, “ Şimdi hepinizi eskilere götüreceğim. 1994 yılına.Kolay değil tam 25 yıl olmuş. Hepinizin çok sevdiğini düşündüğüm bir şarkı.” diyerek “Kış Güneşi” şarkısını seslendirdi.

Altı konserlik Açıkhava maratonunun üçüncü gecesinde Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında Adil Konukoğlu, Jülide Konukoğlu, Leyla Alaton, Hacı Sabancı, Nazlı Kayı, Demet Akalın, Okan Kurt ve Ezgi Mola gibi ünlü isimler de vardı.

Kaynak:proiletisim