Ruijie teknoloji günü için geri sayım başladı

Ruijie teknoloji günü dijital etkinliği, teknoloji ve iş dünyasının öncü isimlerin de katılımı ile yeni normal süreçte bizleri nelerin beklediğini, hangi teknolojilerin değer yaratacağını, başarı hikayelerini ve bugünün çözümlerinin hayatımızı gelecekte nasıl kolaylaştıracağı konularını ele alıyor.


M. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde, teknoloji ve iş dünyasının öncü isimlerinin katılımı ile gerçekleşecek “Ruijie Teknoloji Günü” çevrimiçi etkinliğinde Ruijie Networks ürün ve çözümlerinin bayi ve kullanıcılara sağladığı katma değeri birlikte konuşacağız.

Yeni nesil iletişim teknolojilerini gelin birlikte keşfedelim

Vitel – Ruijie iş birliği ile gerçekleşecek “Ruijie Teknoloji Günü” dijital etkinliği, teknoloji ve iş dünyasının öncü isimlerin de katılımı ile yeni normal süreçte bizleri nelerin beklediğini, hangi teknolojilerin değer yaratacağını, başarı hikayelerini ve bugünün çözümlerinin hayatımızı gelecekte nasıl kolaylaştıracağı konularını ele alıyor.

Ruijie’nin teknolojiye ve geleceğe olan bakış açısını keşfetmek, ürün ve çözümlerine ait özellikleri incelemek ve merak ettikleriniz konular hakkında gerçek zamanlı bilgi sahini olmak için 9 Temmuz 2020 tarihinde saat 09:30’da gerçekleştireceğimiz çevrimiçi etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Hibya Haber Ajansı

Okunma