news-details

Signify, yeni Philips Hue akıllı aydınlatma ürünlerini tanıttı

Eindhoven, Hollanda – Aydınlatmada dünya lideri Signify (Euronext: LIGHT), geliştirilmiş Hue Go, Smart anahtar, Smart priz ve yeni GU10 ile E14 akıllı ampulleri de içeren yeni akıllı aydınlatma ürünlerini IFA’da tanıttı.

Hue Go taşınabilir akıllılamba: her yerde akıllı aydınlatma

Önceden belirlenmiş ışık seçenekleri ve ortam ayarlarıyla renkli akıllı aydınlatma sunan taşınabilir akıllı lamba Philips Hue Go, artık Bluetooth özelliğine sahip, böylece ücretsiz Hue Bluetooth uygulaması veya uyumlu akıllı ev asistanları üzerinden sesle kontrol edilebiliyor. Alışıldık tasarımını koruyarak yenilenen Hue Go aynı zamanda daha uzun pil ömrüne sahip, bu sayede onu dilediğiniz her yere taşıyıp daha da uzun süre kullanmanız mümkün.

Smart priz ve Smart anahtar: kendisi küçük, etkisi büyük

Smart priz, Hue ampullerle uyumlu olmayan masa ampulü ve lambaderleri bile Hue akıllı aydınlatmaya dönüştürüyor. Ampulü Smart prize takıp Philips Hue ayarlarından ekleyen kullanıcılar, bu sayede onu da diğer ampuller gibi Philips Hue Bluetooth uygulaması, akıllı aksesuar veya ses komutları yoluyla açıp kapatma imkânına kavuşuyorlar.

Smart anahtar ise ufak boyuna rağmen son derece maharetli. Smart anahtar sayesinde tek bir dokunmayla Hue aydınlatmanızı dilediğiniz gibi kontrol edebileceğiniz gibi, anahtara basılı tutarak ışığı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Smart anahtar Philips Hue bağlantı köprüsüne bağlandığında, tek bir dokunuşla ışıklarınızı günün belirli bir saatine göre önceden ayarlanmış tona ve parlaklığa getiriyor: sabah saatlerinde soğuk beyaz tonları, akşam saatlerinde ise daha sıcak bir aydınlatma. Manyetik sırtı ve yapışkanlı mini tabanıyla Smart anahtarı istediğiniz yere monte etmek de çok kolay. Standart tekli anahtarlarla aynı ebatlardaki daha geniş taban ise, Smart anahtarı duvarınızdaki mevcut anahtarlara akıllı bir alternatif haline dönüştürüyor!

Yeni sıva üstü ve sıva altı spot aydınlatmalar: modern bir dokunuş

Tekli, ikili, üçlü veya dörtlü seçeneklerde satışa sunulan Philips Hue beyaz ve renkli ambiyans Fugato ve Argenta sıva üstü armatürler ile her odaya çağdaş bir incelik katın. Daha az göze çarpan bir alternatif için ise Philips Hue beyaz ve renkli ambiyans Centura sıva altı spot, yuvarlak ve kare seçenekleriyle sunuluyor. Her iki armatür serisinin de Bluetooth destekli olması sayesinde, ideal ortamı oluşturmak için tek bir tuşa basmak yeterli.

GU10 spot aydınlatma: yeni nesil

Yeni, Bluetooth özellikli beyaz ve renkli ambiyans GU10 spot ampuller, sıva üstü ve sıva altı spot armatürlerinize renk, evinizin her odasına ise şıklık katıyor. Yeni ampuller, heyecan verici özelliklerle donatılmış durumda: lümenleri daha yüksek, renkleri daha canlı ve yeni tasarımlarıyla tam armatürlerinize uyacak şekilde tasarlandılar! Üstelik tüm spot aydınlatmalarınızı tek bir anahtarla açıp kapatmak yerine bu ampulleri Hue uygulaması üzerinden bağımsız olarak kontrol edebilirsiniz.

E14 mum ampuller: mekânlarınızda şık bir aydınlatma

Yeni beyaz E14 mum ampuller, eviniz için ideal aydınlatmayı seçerken size daha fazla seçenek sunuyor. Bluetooth veya Hue bağlantı köprüsü üzerinden basit bir kurulumla kullanıma hazır hale gelen bu ampuller, Philips Hue ürün gamını mükemmel bir şekilde genişletiyor.

Adore banyo aydınlatmaları: banyoda mükemmel ışık keyfi

Philips Hue, Adore ürün gamını banyolar için tasarlanmış sıva üstü spot ve ince dikey ayna aydınlatmalarının büyük ve küçük versiyonlarıyla genişletti. Sıva üstü spot paketinde üç spot aydınlatma bulunurken, iki ayna aydınlatmasının her birinde daha kolay kontrol için bir Hue Dimmer anahtarı yer alıyor. Dört ışık seçeneğiyle gelen Adore ürün gamı, soğuk beyazdan sıcak beyaza uzanan aydınlatma seçeneğiyle, sabah makyaj yapma veya akşam günün sonunda rahatlatıcı bir duş alma gibi günlük rutinlerinizi çok daha kolay bir hale getiriyor.

Kaynak:bersay